سلام مادر

هفته سی و پنجم بارداری(مطالب جدید)

هفته سی و پنجم بارداری زمان شگفت انگیزی است، تقریبا شما قبلا آموخته اید که چه کسی منتظر است – یک پسر یا یک دختر، و شاید شما قبلا نام کوچک را برای آینده انتخاب کرده اید.این یک راز تاریک است. این اقدام اسرار آمیز و جادویی طبیعت است. چه تغییراتی با کودک اتفاق می افتد، و چه چیزی در بدن مادر در مورد آنها صحبت می کند؟با سایت سلام مادر همراه باشید.

در هفته سی و پنجم بارداریچه اتفاقی می افتد؟

ناخن ها تا پایان انگشتان رشد می کنند. اغلب نوزادان با “مانیکور” متولد می شوند با این حال، حتی جنین بسیار فعال، با وجود تنگی، می تواند پوست خود را خراش دهد، زیرا بسیار حساس و آسیب پذیر است. گاهی اوقات این خش ها پس از زایمان در مواجهه با یک کودک قرار می گیرند، زیرا او با انگشتان خود به شدت و ناخودآگاه دست خود را می کشد.

مادر باید بیشتر بخوابد، اما جداگانه باشد، به طوری که برای مادر یا نوزاد به هیچ وجه ناراحتی نداشته باشد، زیرا معده، که در زیر آن قرار دارد، نمی تواند به طور معمول عمل کند و شما باید به شیوه زندگی خود توجه داشته باشید. شما باید استراحت کنید، تمرینات آسان را انجام دهید، اما تمرینات فیزیکی خود را محدود نکنید تا تن رحم و زایمان زودرس را تحریک کنید.

رحم رشد می کند به شدت بر روی مثانه فشار می اورد، که باعث می شود شما را به دستشویی حتی در شب بروید، به همین دلیل است که سعی کنید کمتر قبل از شب نوشیدنی مصرف کنید. شما همچنین باید در طول خواب شبانه خود را در مورد استراحت فکر کنید.

مدت هفته سی و پنجم بارداری

مدت هفته سی و پنجم بارداری

در هفته سی و پنجم بارداری (یعنی ۸٫۵ ماه ماه و تقریبا ۹ ماه ، به عنوان ماه ۲۸ روز یا چهار هفته) بارداری شما در آخرین مراحل می گذرد، بدن آماده زایمان می شود
۱۰ ماه (۲۸۰ روز) حاملگی بارداری کامل است و زایمان ممکن است در هر زمان شروع شود و در عین حال ارگانیسم جنینی آماده ورود به دنیای جدید است. این به خوبی توسعه یافته است . غدد آدرنال شروع به تولید هورمون هایی برای حمایت از مایعات و الکترولیت ها و معادن معدنی می کند.

توده های چربی و عضلانی هر هفته رشد می کنند و وزن ۲۰۰ تا ۲۲۰ گرم افزایش می یابند. ارتفاع نوزاد حدود ۴۷ سانتیمتر است. رنگ چشم ها، به عنوان یک قاعده، خاکستری مایل به خاکستری از خاکستری آبی، بستگی دارد به عنبیه ی نوزاد آینده، اما همه این ها بعدا خواهد بود.

چین و چروک های پوستی ناپدید می شوند، پوست نرم تر می شود. به عنوان یک قاعده، در این مدت سر معمولا به داخل لگن قرار می گیرد و سر و شانه هایش به لگن وارد می شوند. او آرامتر می شود و به همان اندازه رشد می کند و فضای کمی وجود دارد. سر پایین موقعیت راحت و طبیعی برای یک کودک بنابراین این موقعیت ایده آل است.

شکم مادر در هفته سی و پنجم بارداری

شکم مادر در هفته سی و پنجم بارداری

در هفته سی و پنجم بارداری گاهی اوقات نوار از ناخن بسیار تاریک می شود، این رنگدان بعد از کار ناپدید می شود، اما در این مدت به نظر می رسد عجیب و غریب است.

در یک یا دو هفته، شکم شروع به پایین می کند – رحم آماده است تا کار کند، و سر نوزاد به داخل لگن وارد می شود و تا کار ادامه پیدا می کند. این برای بعضی از زنان باردار در لگن مشکلاتی ایجاد می کند، اما تنفس آسان می شود. پیش از این، پایین رحم حدود ۳۵ سانتی متر بود. از سمفیز گوش و ۱۵ سانتی متر. بالا ناف، و حالا شما می توانید دست خود را بین پایین رحم و قفسه سینه قرار دهید.

یک لحظه ناخوشایند از احساس مادر آینده – سوزش سر دل است. سوزش سر دل معمولا با سقوط کودک آینده ارتباط دارد – موهای بلندتر و ضخیمتر، سوزش بیشتر مادر است و با این وجود، هیچ اثری از دیدگاه پزشکی وجود ندارد، در واقع فقط در این مورد اتفاق میافتد. برای کاهش تدریجی سوزش سر دل، باید چشم خود را در تغذیه خود حفظ کنید، آب با عصاره زیاد اسید نوشیدنی نداشته باشید.

گاهی اوقات در شب، حتی زمانی که مادر بعد از مشکلات روز خسته می شود، مادر آینده نمی تواند خوابش ببرد. بی خوابی اغلب اتفاق می افتد، و دلیل آن نه تنها ناراحتی فیزیکی از شکم بزرگ و عدم امکان خوابیدن برای یک مدت طولانی در یک صورت، بلکه دلیل آن نیز تلاش عصبی در آستانه کار است. امروزه بالش های مخصوص و ارتفاع بالایی برای زنان باردار برای راحتی بیشتر و تخلیه ستون فقرات ارائه می شود. با کمک این بالش می توانید موقعیت راحت را برای خواب پیدا کنید.

سونوگرافی در هفته سی و پنجم بارداری

سونوگرافی در هفته سی و پنجم بارداری

پیشنهاد ما:دانلود فایل صوتی:ناگفته های خطرات دوران بارداری

 

سونوگرافی در هفته سی و پنجم بارداری تجویز می شود تا مطمئن شود که جنین به درستی در حال رشد است و برای کار آماده می شود. اگر جنس نوزاد قبل از آن تعریف نشده باشد، غیر قابل تصور است که پزشک می تواند این کار را در حال حاضر انجام دهد، اما همه بستگی به کودک دارد، زیرا او در حال حاضر بزرگ است و موقعیت او تاثیر زیادی در بسیاری از دیدگاه ها دارد.

در طول سونوگرافی، پزشک با توجه به پارامترهای حرکت حرکات و ضربان قلب، جریان خون و بررسی کلی آن، وضعیت یک جنین را اندازه می گیرد. در حال حاضر برای ارزیابی پزشکی مایع آمنیوتیک و رحم رحم، جفت و بند ناف مهم است. Placenta به احتمال زیاد از درجه دوم خواهد بود و تنها به هفته ۳۶ درجه سوم یک عامل خوب خواهد بود.

طبیعت در طول این مدت تصور می شود که برای جفت به عنوان محیط حفاظت، تغذیه و محیط زیست برای یک کودک تعریف شده است – اولین خانه اش، که همه چیز لازم است. در پایان بارداری، جفت معمولا عملکردهای آن را انجام می دهد و بالغ می شود، و در عین حال منابع آن نیز از بین می روند. برای تعیین شرایط و خطر ابتلا به زودرس زایمان و یا بر خلاف بعد از بلوغ، روش سونوگرافی داپلر.

تشخیص سونوگرافی به پزشکان اجازه می دهد تا اطمینان حاصل کنند که جنین هیچ آسیب شناسی ندارد و موقعیت او در رحم درست است. دقیقا در حال حاضر اگر مشکلی دارید، بخش سزارین یا مراقبت های پزشکی در بیمارستان تا کار را تجویز می کنید. هر نوسان مهم خواهد بود: وزن و ادم زن در هنگام زایمان، polyhydramnios و یا هیپوکسی به عنوان نتیجه طناب گوش، موقعیت اشتباه کودک قبل از کار، وضعیت سلامت هر دو بیمار، بیماری در سه ماهه سوم و غیره برطرف شد.

به تصمیم دکتر متکی نیست، زیرا تنها آن است، اگر با او موافق نباشید، شما مجاز به مشورت با متخصص دیگری هستید. تنها یک چیز وجود دارد که باید به یاد داشته باشید تصمیم گیری باید به حساب نه تنها منافع شما بلکه توجه بیشتر به منافع کودک شما باشد.

 

وزن زنان در هفته سی و پنجم بارداری

وزن زنان در هفته سی و پنجم بارداری

شما نباید از چربی بدن ترس بکشید نه تنها در مورد حاملگی خود مراقبت می کند بلکه بعد از کار این چربی برای تشکیل شیر استفاده می شود. بیشتر ویتامین ها از سبزیجات و میوه ها تشکیل می شود تا به تغذیه شما افزوده شود، برای پاک کردن محصولات آرد و شیرین، آن را می خورند. این کار به جلوگیری از یکی دیگر از اثرات جانبی – برون ریز شدن زنان باردار که پس از زایمان ناپدید می شوند و نیز ظاهر می شود.

هنگامی که شکم رشد می کند و جابجایی مرکز جاذبه، ستون فقرات، کم پشت و پاها بارهای تیتانیکی را تجربه می کنند. اغلب زنان باردار نمی توانند بیهوش کردن دارو را از درد ناگهانی درد ۲۴ ساعته رنج ببرند . برای بهترین جریان خون توصیه می شود بدن هر دقیقه ۱۵ تا ۲۰ دقیقه را عوض کند و نباید به مدت طولانی پا را بپوشانید تا تیراندازی نشود.

حرکات ورزشی سالم برای زنان باردار بسیار خوب است، تمام تمرینات باید بسیار آهسته باشد. نفس صحیح نیز بر سلامت تاثیر می گذارد، علاوه بر این، اگر شما این روش را یاد بگیرید، پس در طول کار کمک خوبی خواهد بود.

راحتی شما – تضمین راحتی کودک شما است، شما در مورد او مراقبت باشید و او به شما صدمه نمی زند. درد و گرفتگی در قسمت پایین شکم در مورد کارهای آینده، به همین دلیل است که اگر سفت شدن قاعدگی، درد شدید و خسته کننده باشد، باید با پزشک مشورت کنید.

اسهال در هفته سی و پنجم بارداری

اسهال درهفته سی و پنجم بارداری یک پدیده کاملا نادر است. اسهال از نقطه نظر پزشکی یک حرکت مکرر روده است. اغلب در حاملگی، یبوست رخ می دهد که مربوط به تجربیات عاطفی زن است. بسیاری از افراد ممکن است به این سوال علاقه مند شوند – چرا در زنان باردار اسهال در مراحل بعدی بارداری ظاهر می شود. پاسخ به این سوال مبهم است.

علل اسهال بسیار متفاوت هستند. این می تواند عفونت های باکتریایی یا ویروسی مانند دیازنتری، سالمونلوز، تب تیفوئید باشد. اغلب این علت می تواند آلرژی سرگیجه را ایجاد کند، به ویژه اگر باردار آنزیم های کرومی را تحت نظر نگذاشته باشد. غذا نیز نقش مهمی در توسعه اسهال دارد. استفاده از غذای تازه و کم کیفیت، می تواند منجر به مسمومیت غذایی و مسمومیت با ارگانیزم شود.

اما اینها همه علل است که بدون در نظر گرفتن بارداری بوجود می آیند. مدفوع مایع ممکن است به علت سم زدگی باردار در مراحل بعد بارداری باشد. علائم همراه و اضافی ممکن است تهوع، استفراغ باشد. به ماهیت عفونی اسهال، درجه حرارت بالا و خروج پاتوژن از مدفوع یک زن بیمار را نشان می دهد.

رابطه جنسی در هفته سی و پنجم بارداری

گاهی اوقات جنس در آخر توصیه نمی شود اگر در دوران بارداری حامله دوقلو هستید، نباید از عشق لذت ببرید – در طول حاملگی دوقلو، همه خطرات هر چند بار بیشتر و همچنین تمام بارها افزایش می یابد. دست زدن به سینه همچنین می تواند تن رحم را تحریک کند که به سبب عدم امکان اکسیژن به طور کامل باعث ایجاد هیپوکسی نوزاد می شود.

اگر پلاك موكوس در حال حركت باشد، واژن به طور مستقيم باعث ايجاد عفونت به كودك شما مي شود، علاوه بر آن نشانه اي از كار آمدن است.

تخلیه در هفته سی و پنجم بارداری

اگر مایع بی رنگ از یک واژن جریان یابد – به این معنی است که مایعات آمنیوتیک نشت می کند. زمان رفتن به بیمارستان برای نوزاد است. آب ها می توانند به سرعت سر و صدا، با یک جریان عجله کنند. پس از این، انقباضاتی که قبل از آن تقریبا غیر قابل تشخیص بوده یا تحمل شده، شدت می یابند و کاملا دردناک خواهند بود. در اینجا شما نیاز به نفس صحیح و حمایت از خانواده دارید. ارزش دیدن این دوره ها یا حداقل تماشای ویدئو در مورد ماساژ بیهوشی، چه نقاطی می تواند برای این ماساژ استفاده شود.

تخلیه سفید در هفته سی و پنجم بارداری

تخلیه واژن در این مرحله از رشد کودک بسیار خوب نخواهد بود. به عنوان مثال، در هفته سی و پنجم بارداری، تخلیه سفید از طبیعت کوفته و یا حباب نشانه ای مطمئن از برجستگی است.

در هفته ۳۵ بارداری، زن احساس سوزش ناراحت کننده و همچنین تورم اندام های تناسلی را احساس می کند. به همین دلیل است که شما باید به سرعت در معرض این بیماری باشید تا تحویل به طور معمول صورت گیرد.

زایمان زود رس  در هفته سی و پنجم بارداری

زایمان زود رس  در هفته سی و پنجم بارداری

زایمان درست در هفته ۴۰ می آید. اما اتفاق می افتد که کودک عجله دارد بیرون بیاید. گاهی اوقات دکتر زایمان زودرس را تجویز می کند. این تصمیم با در نظر گرفتن تمام عوامل سلامت کودک شما گرفته شده است.

در این دوره، زایمان معمولا امکان پذیر است و نتیجه خوبی دارد، یعنی زمانی که نوزاد متولد شده است، آماده است تا به طور مستقل تنفس کند. اگر مادر موفق به آماده شدن برای محیط زیست نباشند، او به وسیله حمایت از زندگی متصل می شود و در یک انکوباتور نوزاد با دمای مناسب و سنسورهای نظارت بر وضعیت کودک قرار می گیرد.

بنابراین مهم است که شیوه زندگی صحیح، تغذیه و حفظ سلامت در طول بارداری را در نظر داشته باشید. اگر همه اقدامات احتیاطی مشاهده می شود، بنابراین شانس نتایج مثبت، حتی اگر زودتر کار شود، برای هر دوی شما افزایش می یابد.

خطر در هفته سی و پنجم بارداری

جابجایی کم در طول سونوگرافی نشان داده شده است، به این معنی است که در موعد مقرر جفت، به علت ویژگی های آن، بر روی دیوار رحم ثابت نشده است و نمی تواند از کار سریع و آسان جلوگیری کند و مانع از خروج نوزاد شود. تلفات زیاد ممکن است.

توصیه های زنان در هفته سی و پنجم بارداری

در مدت ۳۵ هفته، با توجه به مقررات، بازدیدکننده به دکتر بیشتر شایع می شود. تمام شکایات خود را می توانید در طول مشاوره حل کنید، مهمترین چیز این نیست که شرایط را پنهان کنید و دریغ نکنید که سوالات را مطرح کنید. بستگان خود را در آماده سازی برای زایمان مشارکت دهید، در مورد زایمان شریک فکر کنید، تمام چیزهای لازم را برای ساعت “X” خودتان تهیه کنید، آنها را در “کیف ” خود قرار دهید و آرام، سالم و منطقی باشید.

دوقلوها در هفته سی و پنجم بارداری

زمان فرا رسیده است و همه چیز جالب است. اکنون چیز اصلی تمرکز بر کار است. در زایمان موفق بدون آسیب و عدم وجود هیپوکسی، ممکن است نوزاد نوزاد از بیمارستان منتقل شود.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نا گفته های دوران بارداری را می دانید؟